HAKKIMIZDA

Turkish Marble Group A.Ş. traverten ve onyx ürünleriyle ilgili olarak 25 yıla yakın deneyimi ve tecrübesi olan uzmanlar ve Türkiye’ deki mermer, traverten onyx ocakları hakkında geniş bilgi sahibi olan uzman bir grubun bir araya gelerek oluşturduğu topluluktur.

Firmamızın amacı tüm dünyada blok, plaka ya da ebatlı alıcıları ulaşmak, onların ihtiyaçlarını tam olarak anladıktan sonra, ihtiyaçlarına en uygun mermerleri istedikleri miktarda ve zamanda temin edip müşterisine teslim etmektir.

Ekibimiz tecrübesinin yanı sıra, araştırmacı özellikleriyle, Türkiye’ deki mermer, traverten ve onix ocakları ve fabrikaları hakkında sürekli bilgi toplamaktadır. Böylece ekibimiz, tüm dünyadaki alıcıların ilgilerini çekebilecek, onlara değişik projelerinde uygulayama imkânı bulabilecekleri ürünlerle buluşturmaktadır.

Uzakdoğu ülkelerinde özellikle de Thailand pazarında yoğun biçimde çalışma yapmakta olup, bu ülkeye yoğun olarak blok mermer satışında bulunmaktadır.

NASIL ÇALIŞIYORUZ

Uzman bir ekibimiz Türkiye’ de sürekli dolaşmakta ve mümkün olduğunca çok mermer ocaklarını ziyaret ederek, nerede hangi tür mermerin olduğu konusunda bilgisini zenginleştirmektedir.

Diğer bir uzman ekibimiz ise vakitlerinin büyük kısımlarını yurt dışında geçirerek müşteri ziyaretlerinde bulunmakta, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözüm sunmaktadırlar. Aynı zamanda Türkiye’ nin değişik bölgelerinde üretilen bir çok ürünü müşterilerimize tanıtmaktadırlar.
Kurumsal